Integracja jako przyszłość kurierów

Wzrastający apetyt klientów i oczekiwania na coraz lepszy serwis spowodują, że za kilka lat, a rynku usług kurierskich, pozostaną wyłącznie najlepsi gracze. Będą to więc przedsiębiorstwa kurierskie, które będą proponowały konsumentowi kompleksowe i innowacyjne rozwiązania na najwyższym możliwym poziomie. Jest to nadzwyczaj ważne, zwłaszcza iż prężnie rozwija się także sprzedaż internetowa, a więc rynek e-commerce. Klientów nie satysfakcjonuje już tylko wartość produktu czy usługi, jaką zamawiają, ale także wartości dodane. W tym przypadku do takich możliwości można doliczyć opcję odbioru przesyłek w wielu różnych miejscach na terenie całego kraju.

Co zmienia się na rynku kurierskim w Polsce

Nie da się zaprzeczyć iż rynek usług kurierskich stale się zmienia i rozwija. W ciągu kilku ostatnich lat, na znaczeniu zyskały usługi zintegrowane pocztowo – kurierskie. Oznacza to, że sama usługa dostawy lub wysyłki produktu, będzie dopasowywana do potrzeb klientów. Ogromne znaczenie może mieć także kompleksowość tego, co oferują firmy kurierskie. Chodzi więc o to, by zadbać o takie szczegóły, jak ubezpieczenie przesyłek, dbanie o ich bezpieczeństwo na bieżąco, a także pewność ich rzeczywistego dostarczenia. W tej chwili, stanowi to absolutny standard, jaki proponowany jest przez większość konkurencyjnych firm. Ważne jest także, by firmy proponowały nie tylko możliwość odbioru przesyłek bezpośrednio do rąk własnych, ale także w wyznaczonych lokalizacjach.

Zrezygnuj z dostawy do domu na rzecz paczkomatów

Jeszcze kilka lat temu, odbierający paczkę miał najczęściej do czynienia z sytuacją, kiedy przedstawiciel firmy kurierskiej dzwonił i informował, że stoi aktualnie pod drzwiami z paczką dla adresata. Klient taki musiał się więc spieszyć, by zbyt długo kurier nie musiał czekać. W związku z tym, wprowadzono paczkomaty, pozwalające klientom na odbiór paczek o dowolnej, pasującej im porze dnia, a nawet nocy. Nie musimy się z nikim umawiać, wystarczy że mamy przy sobie telefon komórkowy z odpowiednim kodem i numerem telefonu.

O serwisie

Wszystko na temat usług kurierskich i nie tylko! 

Zapraszamy do czytania.

Kontakt

Kraków

888-888-887

kontakt@transclean.com.pl

Galeria